25% і 40% опіків тіла: до Львова доправили чоловіків, які постраждали внаслідок ракетного удару по Одесі | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
25% і 40% опіків тіла: до Львова доправили чоловіків, які постраждали внаслідок ракетного удару по Одесі
22 Червня, 19:45

25% і 40% опіків тіла: до Львова доправили чоловіків, які постраждали внаслідок ракетного удару по Одесі

У Перше медичне обʼєднання Львова доставили двох чоловіків, які постраждали внаслідок російського ракетного удару 14 червня по продовольчому складу в Одесі. Про це повідомили в Першому медичному обʼєднанні Львова.

Йдеться про 32-річного контролера складу Артура Чкана та його 20-річного помічника Андрія Лозана.

«Як все сталося нам розповів Артур. Каже: спершу він почув пронизливий звук. Потім – потужний спалах світла, після якого все зайнялося. Стало неймовірно гаряче. Артур зрозумів, що сам горить і почав самотужки гасити на собі полум’я. Сильно кричав та кликав на допомогу. Як йому вдалося вибратися з вогняної пастки – чоловік вже не пам’ятає. Згодом карета швидкої забрала постраждалих до найближчого опікового центру в Одесі. Там Артура з Андрієм після кількаденного лікування вирішили відправити далі – на Львів», — йдеться у повідомленні.

До Центру чоловіки прибули у важкому, проте стабільному стані. В обох були глибокі опіки спини, верхніх кінцівок та обличчя. В Артура вогнем уражено 25% поверхні тіла. В Андрія – 40%, до того ж є опіки дихальних шляхів.

Лікарі провели пацієнтам заходи інтенсивної терапії, аби стабілізували їхній стан після тривалого й складного транспортування. Також провели всі необхідні первинні обстеження.

Наразі життю Артура і Андрія нічого не загрожує.

Відео