Директор спецшколи на Львівщині пішов з посади після 39 років роботи | Львівська мануфактура новин
Директор спецшколи на Львівщині пішов з посади після 39 років роботи
20 Серпня, 19:30

Директор спецшколи на Львівщині пішов з посади після 39 років роботи

Богдан Українець завершив роботу на посаді директора КЗ ЛОР «Підкамінська спеціальна школа з поглибленою професійною підготовкою». Керівником закладу він був упродовж 39 років. Про це повідомив очільник департаменту освіти і науки Львівської ОВА Олег Паска.

До школи Богдан Михайлович прийшов у 30-річному віці. За його словами, на той час умови у закладі були складними: приміщення не опалювалися належним чином, а діти у спальнях змушені були спати закутаними в ковдри та одягненими у теплий одяг.

За роки роботи заклад змінився та нині є комфортним середовищем для навчання і проживання дітей з особливими освітніми потребами.

Попри прохання залишитися на посаді, Богдан Українець вирішив завершити роботу директором. Перед звільненням він підготував школу до нового навчального року: у закладі завершили ремонтні роботи та впорядкували приміщення.

«Незважаючи на прохання, Богдан Михайлович вирішив піти з посади. Підготував школу до навчального року, все поремонтовано, прибрано. Тож сподіваємося, що новий керівник буде шанувати зроблене і розвиватиме заклад», — зазначив Олег Паска.

В останній робочий день директора до школи завітали представники обласної ради та управління майном облради. Візит став подякою Богдану Українцю за багаторічну роботу та внесок у розвиток закладу.