28 Book Forum: дати проведення, айдентика та фокусна тема | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
28 Book Forum: дати проведення, айдентика та фокусна тема
18 Серпня, 14:59

28 Book Forum: дати проведення, айдентика та фокусна тема

Вже 15-го вересня у Львові стартує 28 BookForum. Це — головна культурна подія року, яка об’єднує інтелектуалів, літераторів, громадських діячів для обміну ідеями та знаннями, презентацій досягнень та обговорення проблем, інформують організатори.

Цього року BookForum вперше за всю історію відбудеться у гібридному форматі: онлайн та офлайн. Заплановано понад 100 подій, панельних дискусій і традиційна Ніч Поезії та музики non-stop, запрошені гості з усієї України, а також ЄС, США, Південної Америки та Африки.

Фокусна тема 28 BookForum — «Гра в дорослішання: як ми зростаємо незалежними», ключовий візуальний символ — кубик Рубіка в монохромних кольорах.

«Основним елементом айдентики ми обрали кубик Рубіка. У всьому світі він асоціюється з дорослішанням — пошуком сенсів та прагненням до гармонії. Окрім цього, шість його граней дорівнюють шести фокусним темам фестивалю. Два основні кольори (рожевий та аквамариновий) підкреслюють естетику та лаконічність дизайну, а також символізують перехід від яскравого дитинства до врівноваженої дорослості», — підкреслює розробник айдентики.

Триватиме форум до 19 вересня. Виставкову експозицію заплановано розмістити у Львівському Палаці мистецтв. Книжки та іншу друковану продукцію українських видавництв можна буде придбати також у торговельних ятках перед Палацом мистецтв, Палацом Потоцьких та на проспекті Свободи.

Усі новини фестивалю – на сайті.

Відео