Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
“Тарас був єдиною опорою для матері”: 23-річний будівельник з Яворівщини впав з третього поверху (доповнено)
26 Березня, 13:05
logo-black

“Тарас був єдиною опорою для матері”: 23-річний будівельник з Яворівщини впав з третього поверху (доповнено)

Софія Мінджоса

Вчора опівдні на вул. Кибальчича, 6 у Львові під час проведення будівельних робіт з третього поверху впав 23-річний працівник «Еко-буд інцест» Тарас Мисливець.  Чоловік не вижив.

Загиблий жив у селі Руда Краковецька на Яворівщині. Раніше навчався в Новояворівському професійному училищі на механіка. Будівельником працював останні півроку.

“Тарас був дуже доброю і веселою людиною, – каже LMN однокласниця загиблого Надія Ваник. – Хто б його не попросив про послугу, він ніколи не відмовляв. Пам’ятаю, як він до школи носив книжки для однокласниці, з якою сидів за партою. Всі 11 років! А цієї неділі Тараса попросили пройтися з тацою по церкві, то він усіх обійшов і отак попрощався перед смертю.”

Тарас жив з 58-річною мамою. Власної сім’ї ще не мав. У матері, Люби Василівни, залишився старший син та дочка.

“Тарас рано втратив батька – в 9 класі. Брат його живе зі сім’єю в Польщі. Сестра у Новояворівську. Тому Тарас, можна так сказати, був єдиною опорою для матері. Робив хатню роботу, допомагав їй по господарству, – каже Надія Ваник. – Мені дуже шкода, що його більше немає. На тій фірмі, де він працював, певно, зовсім не дотримувалися правил безпеки.”

За фактом загибелі хлопця відрите кримінальне провадження про порушення правил безпеки під час виконання робіт з підвищеною небезпекою.

“Покарання передбачає обмеження волі на 5-8 років”, – кажуть у Національній поліції Львівщини.

Наразі встановлюють усі обставити події.

Фото: volyn24

  • 1
  • 10304
Схожі новини