3-разова чемпіонка: львівська борчиня везе з Риму «золото» | Львівська мануфактура новин
3-разова чемпіонка: львівська борчиня везе з Риму «золото»
15 Лютого, 20:15

На чемпіонаті Європи зі спортивної боротьби у Римі, єдине “золото” в жіночій боротьбі здобула 30-річна львів’янка Юлія Ткач.

На шляху до своєї третьої золотої медалі на чемпіонатах Європи (були ще у 2011 і 2012 роках) Юлія Ткач (тренери: Олександр Ткач, Юрій Копитко, перші тренери: Анатолій Мілехін, Андрій Пістун) виграла три сутички.

Розпочала змагання майбутня чемпіонка 13 лютого з чвертьфіналу, де впевнено здолала білоруску Вераніку Іванову (12:2).  У півфіналі Юлія не мала особливих проблем з екс-українкою, а нині представницею Азербайджану Тетяною Омельченко (4:0). І, врешті, у напруженому фіналі перемогла (2:1) представницю РФ Інну Тружакову.

“Я знала, що це буде важко, – зазначила львівська борчиня. – Це не перший рік, коли ми проводимо боротьбу разом (з суперницею по фіналу Інною Тружаковою – Авт.). Ми добре знаємо одна одну і важко боротися, коли ви давно знаєте свого суперника. Думаю, хто сьогодні був сильніший, той і виграв”, – сказала чемпіонка. –  Сподіваюся, мені вдасться пройти кваліфікацію на Олімпіаду. Це будуть мої четверті Олімпійські ігри. Я нарешті хотіла би виграти медаль щоб моя спортивна кар’єра мала приємне завершення”.

Принагідно хочеться відмітити і соснівчанку Ангеліну Лисак. Дівчина на Чемпіаноті Європи здобула третє місце.

Бронзу виборола у ваговій категорії 59 кг. у вільному стилі.

У кваліфікаційному поєдинку Ангеліна перемогла Ельміру Гамбарову із Азербайджана із рахунком 10:4. У бою за 1/4 наша борчиня програла Анастасії Ничита із Молдови (пізніше Ничита виборола «золото».

За «бронзу» Лисак змагалася із німкенею Laura Mertens і впевнено перемогла її, поклавши на лопатки.