30 львівських школярів отримали премії по 10000 гривень | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
30 львівських школярів отримали премії по 10000 гривень
03 Грудня, 17:46

30 львівських школярів отримали премії по 10000 гривень

Сьогодні, 3 грудня, у Львівській міській раді відбулося вручення премій у рамках Програми підтримки обдарованої молоді м. Львова, яка діє вже третій рік. Відтак, 30 найкращих учнів міста отримали премії у розмірі 10 тисяч гривень. Їх школярам вручив мер міста Андрій Садовий, передає міська рада.

«Ця програма у нас триває з 2017 року. Ми маємо премії для учнів чи випускників навчальних закладів, які здобули високі місця на всеукраїнських чи міжнародних турнірах, конкурсах, олімпіадах. Сьогодні у нас 30 найкращих дітей. Цікаво те, що збільшується кількість учнів, які долучаються до участі у програмі. Тут присутні мовознавці, правники, знавці історії, фізики, хіміки та математики. Ця програма є на постійній основі, але премію діти можуть отримати один раз у два роки, а не щорічно», — каже начальниця управління освіти Львівської міської ради Зоряна Довганик.

У цьому році до участі подався 51 претендент. За результатами оцінювання, переможцями стали 30 учасників, відповідно до визначеного рейтингу. При визначенні переможців Керівна рада оцінювала претендентів на отримання премії за такими критеріями:

· наявність нагород міжнародного рівня;

· наявність нагород всеукраїнського рівня;

· участь у міжнародних та всеукраїнських проектах, конференціях, конгресах, участь в онлайн-курсах, майстер-класах, тренінгах, підтверджених сертифікатом;

· участь у громадській та волонтерській діяльності;

· учнівському самоврядуванні;

· оцінка рекомендації;

· оцінка мотиваційного листа.

Переглянути список учнів, які отримали премії можна за посиланням.

Фото: Львівська міська рада

Відео