Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
300 тисяч гривень можуть заробити свідки пожежі у Кам’янка-Бузькій
07 Березня, 10:47
logo-black

300 тисяч гривень можуть заробити свідки пожежі у Кам’янка-Бузькій

Юлія Швидко

Керівництво «Кам’янка-Бузького комбікормового заводу”, де 5 березня виникла пожежа, шукає очевидців. Свідкам, які зголосяться та нададуть інформацію про пожежу, обіцяють заплатити 300 тис грн.

«Вирішили дати винагороду, бо є велика підозра, що це був підпал. Усі факти вказують саме на нього. Наразі розглядаємо три версії, хто б це міг зробити. Поки їх не можу оприлюднювати, – розповідає LMN керівник «Кам’янка-Бузького комбікормового заводу” Андрій Антонюк. – Про винагороду оголосили вчора. Наразі не було жодного дзвінка. Припускаємо, що можуть телефонувати шахраї, які нічого не бачили, але захочуть заробити. Та кожну отриману інформацію будемо перевіряти на достовірність. Справжні ж очевидці можуть боятися говорити. Але ми їм обіцяємо анонімність. Інформацію можна подати телефоном, на електронну пошту. Бо точно знаємо, що на місці були люди, які бачили, як все відбулося».

Нагадаємо, що пожежа виникла 5 березня о 22.01 на вул. Шевченка, 129А, у будівлі зернового складу. 47 пожежників 2,5 год боролися з вогнем.

Знищено дах будівлі та 500 т насіння ріпаку. Андрій Антонюк оцінив збитки: завод втратив 10 млн грн.

Справою зайнялася поліція.

Фото: ДСНС у Львівській області

Схожі новини