300 жінок-переселенок подали заявки на отримання допомоги у криптовалюті | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
300 жінок-переселенок подали заявки на отримання допомоги у криптовалюті
15 Червня, 10:04

300 жінок-переселенок подали заявки на отримання допомоги у криптовалюті

За минулий тиждень на Дрогобиччині 300 вимушених переселенців зареєстрували на отримання допомоги у криптовалюті. Зокрема, 120 осіб у Бориславській ТГ, 80 – у Східницькій ТГ та 100 – у Меденицькій ТГ. Про це повідомили у Дрогобицькій РВА.

Усі ці жінки живуть у місцевих колективних прихистках.

Нагадаємо, йдеться про фінансову допомогу жінкам, які змушені були втекти на Львівщину від військових дій.

«У грошовому еквіваленті сума виплати становить 75 доларів на особу, яка нараховуватиметься впродовж трьох місяців. Відтак загальна суми допомоги  225 доларів. Перетендують на неї жінки з числа переселенців, насамперед матері неповнолітніх дітей та багатодітних, людей з інвалідністю та похилого віку», – уточнили в РВА.

Кошти нараховують на криптогаманець, а звідти їх виводять на банківську карту. З усіма організаційними моментами щодо конвертації криптовалюти допомагає ініціатива «Паляниця».

В адміністрації додають, що цього тижня реєстрацію на отримання допомоги продовжать за попередньо затвердженими адресами колективних притулків. Для цього потрібно мати смартфон, паспорт і довідку ВПО.

Нагадаємо, отримати допомогу в такий спосіб можуть також вимушені переселенці у Львівській, Сокальській та Червоноградській громадах.

Відео