Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
31 батальйонно-тактична група окупантів вже втратила боєздатність, – Генштаб ЗСУ
12 Березня, 10:05

31 батальйонно-тактична група окупантів вже втратила боєздатність, – Генштаб ЗСУ

На сімнадцяту добу протистояння українського народу російському воєнному вторгненню сили оборони України продовжують давати гідну відсіч та стримувати наступальну операцію збройних сил рф на всіх напрямках.

Про це повідомив Генеральний штаб Збройних сил України в оперативній інформації станом на 6:00 12 березня.

Там вказують, що у Поліському, Сіверському, Південнобузькому операційних районах окупанти мають великі втрати у живій силі та техніці, зупинені та намагаються закріпитися на раніше захоплених рубежах.

На Донецькому напрямку під час спроб просунутися вперед російські війська отримали гідну відсіч від українських бійців та були зупинені на окремих напрямах, на решті — суттєво зменшили темпи просування.

Від початку бойових дій 31 батальйонно-тактична група окупантів, що діяла на території України, втратила боєздатність, повідомили у Генштабі.

За результатами бойових дій більшість підрозділів збройних сил рф, що мали безпосередній вогневий контакт з підрозділами ЗСУ деморалізовані. Морально-психологічний стан особового складу продовжує знижуватися, фіксуються випадки здавання в полон окремими групами.

Протягом останніх трьох діб спостерігається рух малих груп дезертирів окупантів у напрямку державного кордону. Вони відчувають велику проблему з комплектування резерву.

Збройні сили України у злагодженій взаємодії з іншими складовими сектору безпеки і оборони держави та силами національного спротиву стримують масований наступ окупаційних військ.

Схожі новини