32-річному старосамбірчину у Львові видалили злоякісну пухлину | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
32-річному старосамбірчину у Львові видалили злоякісну пухлину
19 Квітня, 17:32

32-річному старосамбірчину у Львові видалили злоякісну пухлину

32-річний Анатолій зі Старого Самбора звернувся до урологів Клінічної лікарні швидкої медичної допомоги Львова через часті приступи болю в лівій зоні живота. На УЗД діагностиці медики виявили у чоловіка камінь в лівому сечоводі та злоякісний новоутвір правої нирки.

“І це стало просто-таки несподіванкою для пацієнта, адже болю з правої сторони чи інших симптомів хвороби він не відчував. Операцію провели із застосуванням сучасного малоінвазивного втручання – правобічної лапараскопічної нефректомії. Тобто праву нирку разом із злоякісним утвором спеціалісти видалили лише через декілька проколів. Операція пройшла успішно, пацієнт почувався добре та уже на третю добу уже поїхав додому”, – розповідають у лікарні.

Медики наголошують: Анатолію пощастило, що перебіг його захворювання все ще дав можливість підібрати ефективне лікування. Та статистика свідчить, що лише невелика кількість пацієнтів приходить до медиків вчасно. Кажуть, що безсимптомний рак серед чоловіків зустрічають й у 25-річних, а 90% онкологічних захворювань можна подолати на ранніх стадіях.

  • 0
  • 2745
Відео