35-річному захисникові з Львівщини присвоїли звання Героя України посмертно – Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
35-річному захисникові з Львівщини присвоїли звання Героя України посмертно
10 Липня, 11:11

35-річному захисникові з Львівщини присвоїли звання Героя України посмертно

35-річному мешканцю с. Зубра Миколі Макаревичу присвоїли звання Героя України посмертно. Відповідний указ підписав президент України Володимир Зеленський.

«За особисту мужність і героїзм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, самовіддане служіння Українському народові постановляю: Присвоїти звання Герой України з удостоєнням ордена «Золота Зірка» Макаревичу Миколі Миколайовичу — лейтенанту (посмертно)», – йдеться у повідомленні.

10-51

Микола воював у складі 125 бригади, був командиром роти. Із січня 2023 року брав участь у боях у місті Бахмут, Донецької області.

Як повідомили у міській раді, під час бою у березні Микола був в окопі разом із побратимами. Він отримав множинні осколкові поранення внаслідок вибухи міни. Однак, незважаючи на поранення, надав домедичну допомогу побратимам. Він помер в автомобілі евакуації.

У Героя залишилась дружина Анастасія, 3-річний син Микола та батьки.

Нагадаємо, раніше стало відомо про присвоєння звання Героя України посмертно 19-річному львів’янину Тарасу Довгану, що загинув під Бахмутом.

Відео