Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
36-річна українка отримала в Польщі нове серце
02 Травня, 14:27

36-річна українка отримала в Польщі нове серце

У Польщі прооперували 36-річну українку Юлію. Жінка вже довгий час страждала на серцеву недостатність. Її серце не могло повноцінно забезпечувати кровопостачання організму, через рідку форму кардіоміопатії. Дівчина чекала на донора та операцію. Однак війна все змінила.

Для мільйонів людей, та 36-річної мешканки України, яка у важкому стані потрапила до Польщі. Операція пройшла успішно, зараз українку чекатиме довгий період відновлення та реабілітації,  – розповідають у Національному русі «За трансплантацію».

Раніше операцій такого типу не робили, бо Україна не є членом жодної міжнародної організації, яка координує трансплантації у різних країнах.

Польща – це країна, яка щоденно з моменту вторгнення росіі в Україну дарує українцям підтримку – моральну і матеріальну, – допомагають зброєю і ліками, прихистила наших дітей і жінок. Але найвищий дар це, все ж таки, донорство. І ось вперше в цій країні донорське серце пересадили українці, – зазначають в організації.

Юля отримала серце від поляка. Коли після смерті серце чоловіка підійшло дівчині з України, польські медики не задумуючись зробили пересадку і врятували їй життя.

Схожі новини