37-річного мешканця Трускавця засудили за насильство над 60-річною матір’ю | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
37-річного мешканця Трускавця засудили за насильство над 60-річною матір’ю
26 Листопада, 13:12

37-річного мешканця Трускавця засудили за насильство над 60-річною матір’ю

Нещодавно Львівський апеляційний суд погодився з апеляційною скаргою обласної прокуратури та призначив 2 роки ув’язнення мешканцю Трускавця на Львівщині, який жорстоко поводився зі своєю 60-річною матір’ю.

Про це повідомили у пресслужбі Львівської обласної прокуратури. За інформацією правоохоронців, 37-річний чоловік неодноразово знущався з матері: лаявся, принижував, бив. Раніше його уже притягували до відповідальності за подібне: одного разу за нанесення легких тілесних ушкоджень і двічі – за домашнє насильство. Але трускавчанин висновків не зробив і у квітні 2020 року ситуація повторилася.

Уже в серпні цього року Трускавецький міський суд Львівської області визнав кривдника винним. Але оскільки мати його пробачила та просила не позбавляти волі, йому призначили 150 годин громадських робіт та проходження системи занять для корекції негативної поведінки.

У Львівській прокуратурі не погодилися з таким м’яким рішенням та подали апеляцію. 13 листопада відбулося засідання Львівського апеляційного суду, який визнав попередній вирок занадто м’яким та призначив мешканцю Трускавця 2 роки ув’язнення за вчинене.

Відео