4 мільйони гривень відкатів: СБУ затримала двох підприємців з Львівщини, які незаконно вивозили деревину | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
4 мільйони гривень відкатів: СБУ затримала двох підприємців з Львівщини, які незаконно вивозили деревину
20 Вересня, 17:07

4 мільйони гривень відкатів: СБУ затримала двох підприємців з Львівщини, які незаконно вивозили деревину

Сьогодні, 20 вересня, працівники СБУ повідомили, що затримали двох підприємців з Львівщини, які щомісяця вивозили з України близько 30 фур деревини за фальсифікованими документами. В одній фурі було близько 1000 кубометрів лісу. До схеми були залучені лісничі кількох областей, яким щоразу передавали 4 млн грн відкатів.

«До схеми були залучені працівники лісогосподарських підприємств одразу кількох областей – Сумської, Вінницької, Хмельницької та Київської. Щомісяця вивозили до 30 вантажівок. За придбання необлікованого лісу та фальсифікацію документів щодо фактичної кубомаси та сортності продукції лісничим щомісяця передавали 4 млн грн відкатів», – кажуть слідчі СБУ.

Місцеві видання повідомляють, що затримання двох 30-річних підприємців з Львівщини відбулося наприкінці минулого тижня на Сумщині – під час передачі чергового траншу хабарів посадовцям місцевих лісогосподарських підприємств.

Правоохоронці встановлюють інших причетних до схеми осіб.

Фото: СБУ у Львівській області

 

Відео