40-річного мешканця Стрийщини засудили до 2 років за ґратами за домашнє насильство | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
40-річного мешканця Стрийщини засудили до 2 років за ґратами за домашнє насильство
15 Січня, 16:00

40-річного мешканця Стрийщини засудили до 2 років за ґратами за домашнє насильство

40-річного мешканця Стрийщини визнали винним у домашньому насильстві над колишньою дружиною і тещею та умисному невиконанні обмежувального припису суду (ст. 126-1, ст. 390-1 КК України). Тепер йому загрожує 2 роки позбавлення волі. Про це повідомили у Львівській обласній прокуратурі.

 

“Встановлено, що в одному із сіл Сколівської територіальної громади обвинувачений проживав разом із своєю колишньою дружиною та її матір’ю. Протягом тривалого часу чоловік був безробітний, часто зловживав алкоголем та систематично вчиняв домашнє насильство над жінками. Зокрема, фігурант, будучи вже раніше судимим за домашнє насильство, продовжував безпричинно вчиняти конфлікти, ображав та принижував потерпілих, залякував, та погрожував фізичною розправою”, – йдеться у повідомленні прокуратури.

Районний суд видав обмежувальний припис терміном на 6 місяців. Відповідно до якого чоловіку тимчасово було заборонено спілкуватись, наближатись та перебувати за місцем проживання колишньої тещі.

Незважаючи на це, чоловік продовжував приїжджати до помешкання колишньої тещі, словесно ображати її, принижувати та залякувати. Згодом знову почав проживати у будинку потерпілої.

Вирок суду набирає законної сили після закінчення строку апеляційного оскарження.

 

Відео