Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
40-відсоткове заощадження: Зеленський агітує купувати блакитне паливо у «Нафтогазі України»
31 Грудня, 14:42

40-відсоткове заощадження: Зеленський агітує купувати блакитне паливо у «Нафтогазі України»

Сьогодні, 31 грудня, під час робочої поїздки на Івано-Франківщину президент Володимир Зеленський нагадав про можливість українців обрати будь-якого постачальника газу дистанційно. Пообіцяв, що НАК «Нафтогаз України» зберігатиме низькі ціни на ринку газу, повідомляє пресслужба глави держави.

Зеленський наголосив, що з серпня запрацював ринок газу для населення, тож українці можуть самостійно обирати постачальника з найкращими для них умовами.

«Державні компанії для того й потрібні, щоб працювати в інтересах суспільства, створювати вигідні можливості для звичайних людей. «Нафтогаз» має чітко показати українцям, як компанія забезпечить газ дешевше», – зазначив президент.

 

Він додав, що вже обговорив з головою правління НАК «Нафтогаз України» Андрієм Коболєвим питання цін для населення.

«Нафтогаз» буде пропонувати найменші ціни на ринку. І буде боротися за зменшення ціни, незважаючи на ринок. У нас COVID-19, і людям треба допомагати», – зазначив Зеленський.

 

Президент стверджує, що ціни приватних постачальників подекуди на 30-40% вищі за ціни НАК. До прикладу, ціна на газ на січень 2021 року від «Нафтогазу України» становить 7,22 грн/куб. м з ПДВ, тоді як ціна обласних газзбутів у середньому дорівнює 9,9 грн/куб. м з ПДВ.

Володимир Зеленський також закликав представників влади на місцях роз’яснювати людям, як можна зекономити на платіжках за газ, зокрема обираючи державного постачальника.

Процес зміни постачальника газу наразі можливий дистанційно через Інтернет та у відділеннях партнерів. Якщо споживач вирішує змінити постачальника й обрав нового, це не потребує узгодження зі старим постачальником чи заміни обладнання. Новий постачальник самостійно вирішує всі формальні питання, що пов’язані з переходом споживача до іншої компанії. При зміні постачальника газу пільги та субсидії зберігаються.

Уже з середини січня 2021 року ГК «Нафтогаз України» разом з державним Ощадбанком розширюють мережу для підключення нових клієнтів. Українці зможуть змінити постачальника газу, звернувшись до найближчого відділення Ощадбанку.

«Об’єднання зусиль двох державних компаній допоможе українцям заощаджувати. Порівняно з умовами, які пропонують інші компанії, вибір ГК «Нафтогаз України» як постачальника допоможе зекономити до 40% при розрахунках за газ», – пояснив Зеленський.

Фото: Українська правда

Схожі новини