“42 кілометри на візку”: львівський десантник подолав Лондонський марафон | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
“42 кілометри на візку”: львівський десантник подолав Лондонський марафон
05 Жовтня, 19:12

“42 кілометри на візку”: львівський десантник подолав Лондонський марафон

Напередодні, 4 жовтня, учасник російсько-української війни, член національної збірної Invictus Games Віктор Легкодух взяв участь в одному із найпрестижніших світових забігів-40 Лондонському марафоні, як пише ЛОДА.

Через пандемію COVID-19, марафон відбувався онлайн. Тож взяти участь у ньому можна було у будь-якій частині світу. Віктор Легкодух долучився до змагань із Києва. Там, на Трухановому острові, він подолав 42-кілометрову дистанцію на візку. На ньому пересувається після важкого вогнепального мінно-вибухового поранення у хребет, яке отримав у зоні АТО.

“Сьогодні вже маю сили написати, що вчора я подолав свій перший марафон на візку 42 км (26,2 милі). Це було реально складно, враховуючи те, що напередодні мав 7 днів щоденних тренувань з баскетболу на візках, але воно того варте!!!”, – написав Віктор на своїй фейсбук-сторінці.

Марафон у випадку Віктора можна було здолати на біговому та повсякденному візку. Біговий, розповідає спортсмен, йому по стану здоров’я не підходив, тому долав дистанцію на тому візку, на якому пересувається щодень. Впродовж марафону чоловіка підтримувала дружина Галина та команда національної збірної Ігор Нескорених. Незабаром з Лондона Віктору надішлють футболку та медаль фінішера. 

 

“Пишаюся безмежно мужністю і силою волі свого чоловіка! Після важкого поранення,  він на своєму шляху не бачить перешкод і впевнено йде до мрій”, – говорить дружина Віктора Галина.

Фото з Facebook сторінки Віктора.

Відео