Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
42-річний лісник з Дрогобиччини випав з вікна готелю у Німеччині
01 Липня, 17:44

42-річний лісник з Дрогобиччини випав з вікна готелю у Німеччині

У ніч на 24 червня  лісничий села Лішня, що на Дрогобиччині, 42-річний Роман Паленичак у німецькому готелі випав з вікна третього поверху. Вже тиждень перебуває без свідомості у місцевій лікарні.

Їздив за кордон у складі групи лісничих Львівщини, яка відправилася у відрядження задля обміну досвідом.

Директор ДП «Дрогобицьке лісове господарство» Василь Матяшовський розповів Захід.нет, що його підлеглий випав з вікна внаслідок нещасного випадку.

«Мій заступник Василь Кінаш був з ним в номері. Роман намагався відчинити вікно, бо в приміщенні було душно. Щоб дотягнутися, став на унітаз і пішов донизу», – каже Василь Матяшовський.

Водночас співробітники німецької поліції перевіряють інші можливі версії інциденту. Із власних джерел журналістам стало відомо, що причиною падіння з вікна міг стати сомнамбулізм постраждалого.

Лісничого у важкому стані госпіталізували в одну з місцевих лікарень. У нього діагностували численні переломи та розриви внутрішніх органів. Після хірургічних операцій чоловік перебуває у штучній комі. За словами медиків, в такому стані постраждалий перебуватиме ще три тижні.

Колеги Романа Паленичака припускають, що суми медичної страхівки може не вистачити на покриття всіх витрат. «Дрогобицьке лісове господарство» надає фінансову допомогу постраждалому та його сім’ї, працівники підприємства також розпочали збір коштів на лікування колеги.

Фото: ілюстративне

  • 0
  • 728
Схожі новини