Мотивації вистачило: збірна України не поступилася Сербії | Львівська мануфактура новин
Мотивації вистачило: збірна України не поступилася Сербії
17 Листопада, 17:56

Щойно у Белграді пройшов матч відбору до Євро-2020 «Сербія – Україна». Поєдинок закінчився нічиєю – 2:2.

Перша половина зустрічі теж завершилася рівним рахунок. Серби активно грали з перших хвилин. На 9-й Душан Тадич ударом з точки переграв Андрія П’ятова – 1:0. На 32-й хвилині Роман Яремчук скористався передачею Віктора Циганкова і вирівняв рахунок – 1:1.

Експерти зазначали, що Сербія мала проблеми на лівому фланзі захисту. Саме на цю зону українці й намагалися тиснути.

Другий тайм почався з невдачі синьо-жовтих. На 56-й хвилині захисники не зауважили у штрафному майданчику Мітровича. Той переправив м’яч у наші ворота – 2:1.

Останні хвилини матчу пройшли в атаках українців. Артем Бєсєдін поцілив у нижній кут воріт сербів – 2:2.

Додамо, напередодні матчу букмекери припускали, що “синьо-жовтим” не вистачить мотивації на останній тур відбору. Українці й так уже забезпечили собі участь у фінальній частині чемпіонату Європи. Натомість їхнім суперникам потрібна була лише перемога.

Нагадаємо, збірна України розтрощила сербів у Львові (5:0) в першій грі команд відбіркового турніру.