Позашляховики поїхали до Турківського, Старосамбірського, Сколівського, Дрогобицького та Яворівського районів, – повідомляють поліцейські.
Сьогодні, 5 жовтня, начальник Головного управління Національної поліції у Львівській області Валерій Середа вручив ключі від позашляховиків «Nissan Patrol» представникам поліції цих відділень.
Вибрали саме такі райони, покликаючись на те, що вони гірські та мають важкодоступні місцевості.
“Маючи їх на озброєнні, поліцейські зможуть оперативніше реагувати на повідомлення громадян та максимально швидко дістатися місця події – незалежно від погодних умов чи стану доріг”, – зазначив Валерій Середа.
У поліції зазначили, що транспортні засоби, які були придбані за сприяння Консультативної місії Євросоюзу, вирізняються надійністю, витривалістю та невибагливістю.
Найближчим часом наші менеджери дадуть відповідь