Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
5-річна самбірчанка Соломія Пішко перемогла у міжнародному конкурсі
16 Жовтня, 11:30
logo-black

5-річна самбірчанка Соломія Пішко перемогла у міжнародному конкурсі

Марія Оринчак

Цими вихідними у Трускавці відбувся V Міжнародний конкурс-фестиваль дитячого, юнацького та молодіжного мистецтва “EMPIRE OF ARTS”.  Конкурс-фестиваль проходив за декількома віковими категоріями у 10 різних номінаціях. 

У номінації “Театральне мистецтво. Читці” перемогу виборола 5-річна самбірчанка Соломія Пішко. Вона отримала Диплом лауреата І премії.

 

“Соломійка почала активно виступати ще у 3 роки. Минулоріч ми здобули перемогу на конкурсі “Театральні містерії” у Києві. На цей конкурс нас запросила організаторка – вона побачила відео виступу доньки на Дні молоді у мене на сторінці у Фейсбуці і написала нам”,- розповідає LMN мама дівчинки Ольга Пішко-Малик. 

Підготовкою Соломії до виступів займається бабуся  – вона керівник театрального гуртка. 

“Не те, щоб ми змушували її займатися, ні, вона це сама дуже любить і дуже прагне виступати. Можемо їхати кудись в машині, а вона починає вірші декламувати”, – розповідає Ольга. 

72538185_2412876062115608_5427542934935306240_n

Окрім цього, дівчинка займається малюванням та бойовим гопаком. Соломійка знає,що вона “маленька зірочка”.

“Коли Соломійка закінчила свій виступ у Трускавці, ми підійшли до рецепції. Дівчина, що там сиділа, почала розпитувати доньку, як вона виступила, а Соломійка, коли розповіла, сказала, що навіть може дати автограф. Потім ще й головному судді змагань  Амадору Лопесу дала автограф”, – каже мама. 

  • 0
  • 8909
Схожі новини