Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
5-річну Іванну Веклич з Турківщини вкусила змія
20 Червня, 12:21
logo-black

5-річну Іванну Веклич з Турківщини вкусила змія

Юлія Швидко

Вчора ввечері 5-річну Іванну Веклич зі села Матків Турківського району укусила змія. Дитину госпіталізували у центральну районну лікарню. Сьогодні Іванну перевезли на лікування у Західноукраїнський спеціалізований дитячий медичний центр у Львові.

«Іванночка виховується у багатодітній сім’ї – їх у батьків восьмеро. Живуть у будинку біля річки. Батьки були на городі, бо ж зараз багато польової роботи, сінокос. Дитина несла матері мотику, не побачила, як та нечисть підповзла до неї. Після укусу не відразу зізналася батькам. Через півгодини ніжка до коліна посиніла. Малу завезли у лікарню в Бориню, звідти у Турку. Цього року особливо багато змій. Таке враження, що вони усюди», – розповідає LMN Олег Павко, голова Мохнатської сільради, до якої належить Матків.

Також вчора близько десятої вечора від змії потерпів 37-річний мешканець села Нижнє Висоцьке цього ж району. Його теж госпіталізували.

Від початку року в області лікарі врятували життя 18 пацієнтам, які постраждали від плазунів.

«Відправляючись на природу, треба бути особливо обачними. Якщо ви помітили змію, не варто панікувати. Плазуни мають поганий зір та слух, то треба спокійно відійти, не робити різких рухів. У ліс радимо взувати високі черевики зі щільними підошвами, які змія не прокусить. Якщо вже так трапилося, що людина потерпіла від гадюки, не гаючи часу, треба звертатися до лікарів», – радять у ДСНС у Львівській області.

Фото: ілюстративне

Схожі новини