54-річний житель Львівщини облаштував вдома «майстерню» з виготовлення документів для ухилянтів | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
54-річний житель Львівщини облаштував вдома «майстерню» з виготовлення документів для ухилянтів
21 Лютого, 12:19

54-річний житель Львівщини облаштував вдома «майстерню» з виготовлення документів для ухилянтів

Прокурори скерували до суду обвинувальний акт стосовно 54-річного чоловіка, який підробляв документи для ухилянтів, щоб ті могли втекти за кордон. Про це повідомили у Львівській обласній прокуратурі.

«Слідством встановлено, що мешканець Львівського району під час дії воєнного стану сприяв військовозобов’язаному у незаконному перетині державного кордону України. За грошову винагороду він виготовив та в подальшому збув призовнику пакет фіктивних документів.

 

Мова йде про офіційні документи – довідку з акта огляду медико-соціальною експертною комісією та пенсійне посвідчення. В останніх містились завідомо недостовірні відомості щодо отримання відповідної групи інвалідності», – йдеться в повідомленні.

За свої послуги обвинувачений брав 500 доларів США. «Майстерню» з виготовлення підробок облаштував у себе вдома. Там слідчі знайшли пристрій для виготовлення печаток, печатки, принтери, ноутбуки, оригінали підроблених документів та інше, а також вогнепальну зброю.

Відео