57-річний чоловік з Дублян заразився лептоспірозом під час риболовлі | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
57-річний чоловік з Дублян заразився лептоспірозом під час риболовлі
06 Вересня, 13:57

57-річний чоловік з Дублян заразився лептоспірозом під час риболовлі

У 57-річного мешканця Дублян, що неподалік Львова, лікарі діагностували інфекційне захворювання – лептоспіроз. 2 вересня цей діагноз підтвердили лабораторно.

Як відомо, чоловік заразився під час відпочинку і риболовлі на Дністрі, у селі Уніж Івано-Франківської області. 10 днів він з друзями жив у наметах, рибалив, купався. Після повернення додому у нього раптово піднялася температура, боліла голова, м’язи. Як виявилось, він заходив у річку зі свіжою раною на нозі, повідомляє zaxid.net.

«Чоловік захворів 24 серпня, але спершу лікувався самотужки і по допомогу до медиків у Дублянську міську лікарню звернувся 27 серпня. У нього спочатку діагностували ентеровірусну інфекцію, а згодом запідозріли лептоспіроз і 29 серпня його госпіталізували в Львівську обласну інфекційну лікарню. 2 вересня діагноз лептоспіроз підтвердили лабораторно», – повідомила завідувачка відділу особливо небезпечних інфекцій Львівського обласного лабораторного центру МОЗ Ірина Куліш.

За словами лікаря, пацієнт під час відпочинку натер ногу і зі свіжою раною купався, заходив у воду і під час риболовлі. Босоніж ходив і у мілких місцях, там, найвірогідніше, лептоспіри – збудники хвороби. Через відкриту рану і відбулось зараження в організм.

Завідувачка приймально-діагностичного відділення інфекційної лікарні Таміла Алексанян повідомила, що у пацієнта неважка форма лептоспірозу. Його стан вже задовільний.

Цього року на Львівщині зафіксовано вже 16 випадків лептоспірозу, три з них – у вересні . Один з них – смертельний. На початку року від цього захворювання помер 54-річний львів’янин, у якого діагностували важку форму лептоспірозу.

 

Фото: ілюстративне (bodo)

  • 0
  • 2036
Відео