59-річну жительку Сокаля судитимуть за російську пропаганду: їй загрожує штраф або ув’язнення | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
59-річну жительку Сокаля судитимуть за російську пропаганду: їй загрожує штраф або ув’язнення
07 Червня, 13:51

59-річну жительку Сокаля судитимуть за російську пропаганду: їй загрожує штраф або ув’язнення

59-річну мешканку Сокаля підозрюють у ведені російської пропаганди. Крім того, жінка розпалювала національну ворожнечу та принижувала честь і гідність українців. Про це розповіли у поліції Львівської області.

Встановлено, що 10 листопада 2022 року, під час проїзду у громадського транспорті, вона дозволила собі висловлювання, які “підривають довіру і повагу до українців, а також викликають зневагу та почуття ненависті до українських традицій, культури та способу життя”.

«Це було вчинено з метою розпалювання національної ворожнечі та ненависті, приниження національної честі та гідності української нації, державності та суверенітету, українських національних героїв й України як держави»,  – зазначили у поліції.

Це підтвердив висновок судово-лінгвістичної семантико-текстуальної  експертизи.

Водночас, жінка нецензурно висловлювалась та вела російську пропаганду.

Слідчі повідомили зловмисниці про підозру у вчиненні злочину, передбаченого ч.1 ст.161 (Порушення рівноправності громадян залежно від їх расової, національної, регіональної належності, релігійних переконань, інвалідності та за іншими ознаками) ККУ.

Їй загрожує штраф, або обмеження волі на строк до п’яти років, або позбавлення волі на строк до трьох років.

Наразі триває досудове розслідування.

Відео