6-річна Софія Гедз з Новояворівська потребує допомоги | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
6-річна Софія Гедз з Новояворівська потребує допомоги
09 Квітня, 11:06
logo-black

6-річна Софія Гедз з Новояворівська потребує допомоги

Софія Мінджоса

В учениці 1-го класу Софії Гедз діагностували лімфому 4 стадії. Зараз дівчинка проходить хіміотерапію в лікарні у Львові. Батьки просять про фінансову допомогу у всіх небайдужих.

«Софійка дуже допитлива і дружелюбна дівчинка. А як вона швидко навчилася читати! – каже LMN класний керівник Наталія Гілевич. – Вона завжди брала участь у шкільних заходах. Коли у нас була акція «Подаруй бібліотеці книжку з власним автографом», то дівчинка охоче взяла у ній участь і принесла з дому книжку.»

Класний керівник каже, що захворіла Софія у грудні. Тоді у неї була виразка на спині, яка з часом почала збільшуватися.

«Софія здавала багато аналізів, але ніхто не розумів, що саме відбувається. Тільки тепер дитині поставили діагноз. Вона має пройти 8 блоків хіміотерапії, – каже Наталія Гілевич. – В батьків немає таких великих коштів, крім Софії, у них є ще два сини. Мати раніше продавала в магазині, а батько їздив на заробітки. Зараз знову збирається їхати, щоб зібрати дочці на лікування. У нас зараз всі намагаються якось допомогти сім’ї, навіть батьки дітей з інших шкіл відгукнулися».

Усі небайдужі можуть принести кошти в початкову школу міста Новояворівськ або перерахувати на картку батька Софії, Івана Гедза 4149 4991 2448 7909.

Фото: соціальні мережі

Відео