6-річного хлопчика засипало піском на власному подвір’ї: обставини трагедії | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
6-річного хлопчика засипало піском на власному подвір’ї: обставини трагедії
04 Липня, 10:38
logo-black

6-річного хлопчика засипало піском на власному подвір’ї: обставини трагедії

 

Наталія Павлишин

 

Вчора, 3 липня, близько 18 години у селі Бужок, що на Золочівщині, 6-річного хлопчика, який бавився на своєму подвір’ї, засипало піском.

 

«Люди привезли собі пісок для господарських потреб. Навіть не надто висока купа, приблизно 1, 30 метра. Їхній 6-річний син не перший раз бавився іграшками — лопатками, машинками — в цьому піску. Та цього разу викопав невелику ямку і заліз туди. У той момент пісок обвалився і накрив його повністю. Очевидно, дитина виборсувалася з піску, то ще більше засипало. Скільки часу хлопчикам перебувала, поки не відомо. Та коли батьки виявили сина, він був непритомний і не подавав ознак життя. Лікарі, яких викликали, намагалася реанімувати хлопчика , але це не дало результатів. Медики констатували смерть», — розповів LMN начальник слідчого відділення Золочівського районного відділення, підполковник Андрій Рапа.

 

Правоохоронці порушили кримінальне провадження, проводять відповідні експертизи і встановлюють причини трагедії.

«У той час батьки були вдома. Всі чимось займалися по господарстві. В сім’ї є ще двоє молодших дітей. Батьки — відповідальні. Сім’я — благополучна», — додав Андрій Рапа.

 

Фото: ілюстративне

Відео