6-річний хлопчик з Львівщини продав свої машинки, щоб купити FPV-дрон для гвардійців | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
6-річний хлопчик з Львівщини продав свої машинки, щоб купити FPV-дрон для гвардійців
14 Травня, 16:51

6-річний хлопчик з Львівщини продав свої машинки, щоб купити FPV-дрон для гвардійців

Першокласник зі Львівщини продав колекцію машинок, щоб купити FPV-дрон для гвардійців. Як повідомили у пресслужбі Національної гвардії України, на те, аби зібрати колекцію машинок, у 6-річного Уситима пішло чотири роки.

“У мене було дуже багато машин і я хотів їх продати, щоб військовим на дрон назбирати. Мені не було шкода, бо то для військових”, – каже Устим.

Мама Устима, Марія Зайльо розповідає, що разом із сином волонтерить та відвідують поранених військових.

“Одного разу я говорила з військовим і спитала, що їм найбільше потрібно. У відповідь почула: їжа є, одяг є, а все, що нам найнеобхідніше, – це FPV-дрони, бо це чиїсь врятовані життя. Устим, послухавши цю розмову, запропонував продати його машинки і за ці кошти купити дрон”, – пригадує Марія.

Хлопчик продав свої іграшкові авто через соцмережі.

“Він віддавав навіть ті машинки, які не були у продажу, не були сфотографовані. Віддавав навіть найдорожчі для нього”, — зауважує Марія.

6-річний Устим каже, що купували в нього машинки його однокласники, друзі та незнайомі люди. А жертвували грошей навіть більше, ніж він просив. Коли необхідні кошти майже зібрали, сім’я хлопчика додала кошти, яких бракувало, і купила дрон. Його Устим передав військовим підрозділу Нацгвардії.
Військові навіть записали відео з подякою для Устима. Марія розповідає, що син заплакав, коли побачив звернення від гвардійців. Також військовий пообіцяв Устиму, що у майбутньому вони разом куплять нову машинку до його колекції.
Цими днями Устиму надіслали від Нацгвардії колекцію із 7-ми машинок із шевронам бригад НГУ, які боронять Україну. Таку колекцію нещодавно випустили #Kiddisvit.
Гвардійці кажуть, що ці іграшкові автівки стануть на полицю до нової колекції хлопчика, який продемонстрував неймовірний вчинок. Тим часом, Устим вже майже назбирав на ще один дрон.
Відео