«60% пацієнтів сьогодні – це молоді люди без супутніх захворювань»: ситуація з COVID-19 на Львівщині загострюється | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
«60% пацієнтів сьогодні – це молоді люди без супутніх захворювань»: ситуація з COVID-19 на Львівщині загострюється
16 Березня, 14:35

«60% пацієнтів сьогодні – це молоді люди без супутніх захворювань»: ситуація з COVID-19 на Львівщині загострюється

У Львівській ОДА кажуть, що епідситуація в області ускладнюється. Сьогодні в регіоні для хворих на коронавірус є приблизно 4 тисячі ліжкомісць, 94% з них – забезпечені киснем. Проте значний приріст хворих, яких госпіталізовують, зумовлює заповненість ліжкомісць в медзакладах. Два опорні заклади області вже заповнені на понад 90%. Це Львівська обласна інфекційна лікарня та Центр легеневого здоров’я.

Загалом станом на ранок в стаціонарах перебуває 2295 хворих, ліжкова мережа заповнена на 58%. Нагадаємо, ще минулого тижня цей показник становив 50%.

За словами обласних чиновників, вірус – підступний та агресивний, сьогодні він все частіше вражає молодих людей.

«60% пацієнтів сьогодні – це молоді люди без жодних супутніх захворювань. Ковід мутує. Також, медики зазначають, що сьогодні для одужання хворі потребують більше, аніж 14 днів», – кажуть у ЛОДА.

Серед категорій зайнятості мешканців, найбільше захворілих за останній час – в освітянській сфері. Так, хворіють вчителі, діти, батьки. Збільшилась і кількість дітей, які хворіють на ковід та потребують госпіталізації. Львівська обласна дитяча лікарня «Охматдит» у березні у ковідному відділенні вже прийняла 43 дитини. З початку 2021 року тут було 160 хворих.

Нагадаємо, 5 березня рішенням обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій закладам освіти з 9 березня рекомендували перейти на віддалений режим навчання.

Відео