7-річна дівчинка із Дрогобича впала в кому після запалення вуха | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
7-річна дівчинка із Дрогобича впала в кому після запалення вуха
25 Травня, 18:42

7-річна дівчинка із Дрогобича впала в кому після запалення вуха

У Львівській обласній дитячій клінічній лікарні «Охмадит» медики врятували 7-річну дівчинку із Дрогобича, у якої було важке ускладнення після запалення вуха – менінгіт та кома.

Про це розповіли у медзакладі.

«Це було дуже стрімке ускладнення від отиту. Гній з вуха пішов у мозок. Дитина втратила свідомість, почалися судоми. Далі кома. Батьки швидко звернулися до лікарні, її одразу госпіталізували до реанімації у Дрогобичі», –  розповіли медики.

Через кілька днів із Дрогобича пацієнтку перевели до реанімації «Охмадиту», де вдалось стабілізувати її стан. Отоларингологи одразу прооперували дитину, виконавши антромастоїдотомію. Завдяки швидкій реакції лікарів та вчасній допомозі дівчинка вже почувається набагато краще.

«Первинне вогнище інфекції у вусі було усунуто. Дитина швидко почала одужувати. Буквально за кілька днів дівчинку перевели із реанімації в ЛОР-відділення»,  – додають лікарі.

Із дівчинкою вже, навіть, розпочали ранню реабілітацію. Однак, вона ще досі під наглядом медиків, відтак ще якийсь час проведе у лікарні.

Відео