Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
85 відсотків  українців вважають себе патріотами своєї держави – опитування
14 Жовтня, 18:56

85 відсотків  українців вважають себе патріотами своєї держави – опитування

12 відсотків українців не вважають себе патріотами, 85 – навпаки, кажуть, що є патріотами своєї держави. Патріотично налаштованих громадян приблизно однаково у всіх регіонах країни, та відносно більше серед старших респондентів.

Такі дані оприлюднила опитування оприлюднила соціологічна група «Рейтинг».

“59 відсотків опитаних заявили, що у випадку загрози готові відстоювати територіальну цілісність України зі зброєю в руках. Відносно більше таких людей серед чоловіків, респондентів середнього віку та серед людей з відносно вищими доходами. Для порівняння у 2019-му про таку готовність заявляли 56 відсотків опитаних, у 2017 р — 54, у 2012 — 33 відсотків”, – зазначають у соціологічній службі.

69 відсотків опитаних позитивно ставляться до того, що 14 жовтня офіційно визнане державним святом — Днем захисника України, 23  — нейтрально і лише 5 відсотків респондентів — негативно. Найкраще цей свято сприймають мешканці Заходу та Центру.

Зазначимо, опитування проводили 10-20 жовтня цього року  серед  2000 повнолітніх українців в усіх областях, крім тимчасово окупованих територій Криму та Донбасу. Це були телефонні інтерв’ю з використанням комп’ютера, на основі випадкової вибірки мобільних телефонних номерів. Помилка репрезентативності дослідження: не більше 2,2%.

Схожі новини