Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
88% учнів львівських шкіл долучились до дистанційного навчання в умовах воєнного стану
05 Квітня, 13:21

88% учнів львівських шкіл долучились до дистанційного навчання в умовах воєнного стану

У Львові до онлайн-навчання у школах долучились вже 3094 внутрішньо переміщені дитини, які переїхали до нашого міста з областей, де ведуться бойові дії. Також щодня до уроків з використанням дистанційних технологій доєднується все більше львівських школярів. Про це повідомили у пресслужбі Львівської міської ради.

Зокрема станом на сьогодні, 5 квітня, у закладах загальної середньої освіти Львівської громади навчається 76 326 учнів 1-11 класів, що становить 88%. Варто зазначити, що освітній процес зараз відбувається з використанням дистанційних технологій.

Окрім того, дистанційне навчання організовано для 96 дітей з числа внутрішньо переміщених осіб, які зараз проживають у приміщеннях шкіл, та для 2998 дітей, що тимчасово проживають у Львові за межами закладів освіти.

Додамо, кількість охочих долучитися до дистанційного навчання у львівських школах щодня зростає. Інформацію про можливість такого навчання отримують від працівників центрів, які реєструють внутрішньо переміщених українців, від волонтерів та від представників Львівської міської ради. Щоб дитина могла долучитись до онлайн-навчання, її батьки повинні звернутися до керівника найближчого закладу освіти із заявою щодо організації цього процесу.

Схожі новини