Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
9-річна дівчинка з Чернігова обрізала волосся, аби допомогти українській армії
24 Травня, 11:07

9-річна дівчинка з Чернігова обрізала волосся, аби допомогти українській армії

9-річна Кіра з Чернігова обрізала волосся, аби допомогти ЗСУ. Така ідея дівчинці прийшла в укритті, де вона ховалася з родиною від обстрілів. Гроші захотіла передати воїнам, які боронять Україну. Про це розповідає Суспільне.

Кіра ростила волосся дев’ять років і жодного разу їх не вкорочувала. Каже, тато завжди був проти цього.

3e5eaaeb63a6183d

“Тато був проти, завжди. Завжди. Казав: «У тебе шикарне волосся, ніколи не будемо його обрізати”, – розповідає Кіра.

Однак цього разу батько погодився без вагань.

“В Інтернеті я побачила, що дівчата обрізають волосся під каре і за це, взагалі, можна отримувати гроші. Я ж раніше цього не знала. Я вирішила поїхати до перукарні, обрізати волосся, продати та віддати гроші на ЗСУ”, — розповідає Кіра.

a04ef697c919d552

Додамо, в родині Губіних четверо дітей. Вони переїхали до Чернігова два роки тому. Їхній будинок стоїть на околиці міста, яку з перших днів війни обстрілювали російські війська. Будинок встояв, але потребує ремонту. На питання, чому не витратила гроші на ремонт, наприклад, своєї кімнати, Кіра каже, що воїнам вони потрібні більше.

“Ну тому що їм не потрібні якісь там підсвітки у кімнату. Їм потрібен, наприклад, хліб, їжа, вода. Можливо, на рації якісь там вони збирають. Тому я їм повинна додати. Я так думаю, що повинна прямо. Просто я хочу хоч щось зробити для ЗСУ”, – розповідає дівчинка.

За свої коси Кіра отримала 3,5 тисячі гривень. Гроші Кірині батьки перерахують своїм друзям військовим на передову.

“У нас є друзі, які служать в ЗСУ. Зараз вони під Луганськом, їх там близько 20 людей. Вони зараз збирають на рації, тепловізори”, — розповідають батьки.

Кіра сподівається, що її приклад надихне й інших.

Схожі новини