Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
9-річна львів’янка стала жертвою гадюки, коли гостювала у бабці на Сколівщині
22 Липня, 17:02
logo-black

9-річна львів’янка стала жертвою гадюки, коли гостювала у бабці на Сколівщині

 Юлія Швидко

Вчора до Сколівської районної лікарні привезли 9-річну дівчинку, яку в ліву ногу вкусила гадюка. Школярка на літніх канікулах відпочивала у бабці в селі Кам’янка. У вихідний день дитина пішла на річку. Дорогою випадково наступила на гадюку. Коли відчула печіння у стопі, поскаржилася дорослим.

«Дитину привезли по обіді у стані середнього ступеня важкості. Вона була при свідомості, на місці укусу – почервоніння, набряк. Її, як і інших дітей, які потерпають від гадюк, реанімобілем відправили у Західноукраїнський спеціалізований дитячий медичний центр. Через півтори години вона була вже у Львові», – говорить LMN виконуюча обов’язки головного лікаря Сколівської районної лікарні Оксана Яремко.

У медичному центрі дитину поклали у реанімаційне відділення. Дорогою її стан погіршився – від місця укусу поширився набряк.

«У нашому районі вже четвертий випадок за це літо, коли жертвами гадюк стають діти. На щастя, поки все обходилося. Але батькам наголошуємо: будьте обережні. Якщо вже так і трапилося, що ваша дитина потерпіла від плазунів, одразу на травмоване місце кладіть лід і везіть до лікарні. Жодною самодопомогою – відсмоктуванням, витисканням – займатися не треба», – наголошує Оксана Яремко.

Схожі новини