Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
9-річній Вікторії зі Старосамбірщини потрібні кошти на лікування: у дівчинки пухлина мозку
19 Липня, 13:49
logo-black

9-річній Вікторії зі Старосамбірщини потрібні кошти на лікування: у дівчинки пухлина мозку

На Старосамбірщині збирають кошти на лікування 9-річній Вікторії Васильків з села Тершів. Наприкінці травня медики поставили дівчинці страшний діагноз – саркома Юїнга,  пухлина мозку в скроневій ділянці.

«Вікторія – дуже гарна, мила і рухлива дитина. Малює, ліпить, клеїть, стрибає, бігає. Четвертий клас закінчила на відмінно. Усе – як у всіх дітей: безтурботне дитинство та багато мрій. Але все змінилося. Змінилося нараз, коли почули той страшний вирок», – розповідає  односельчанка Світлана.

Усе почалося з того, що у дитини затерпало личко, звернулися до медиків, спочатку зосереджувались на неврології. На МРТ-діагностиці виявили пухлину.

Зараз дитина з мамою перебуває в обласному  Західноукраїнському спеціалізованому дитячому медичному центрі. Оперували, тепер приймають хіміотерапію.

«Результати аналізів, знімки – усе повідправляли по закордонних клініках. Зголосилися медики з Німеччини. Аби тамтешня клініка прийняла дівчинку – хочуть аванс: 50 тисяч євро. Ми збираємо гроші. І люди дуже добрі душею, з розумінням відгукуються і жертвують кошти. Але ж кінцева сума – невідома», – продовжує Світлана.

Реквізити для допомоги: Приватбанк: 5168757413739386, Кремінь Галина Володимирівна (мама).

2-37

Фото надане для LMN родиною Вікторії

Схожі новини