9-річний футболіст зі Львова збирає кошти на автомобіль для захисників | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
9-річний футболіст зі Львова збирає кошти на автомобіль для захисників
13 Червня, 12:34
logo-black

9-річний футболіст зі Львова збирає кошти на автомобіль для захисників

9-річний гравець ФК «Клуб Лева» Лука Аронов зі Львова збирає кошти на автомобіль для Збройних сил України. Хлопець поставив собі за ціль зібрати 90 тисяч гривень. Відповідний допис Лука зробив на своїй сторінці в соцмережах. Щоб залучити учасників до збірки він розіграє серед них 6 комплектів легендарних поштових марок «Русскій воєнний корабль … всьо!».

 

 

Переглянути цей допис в Instagram

 

Допис, поширений L9_Luka (@l9.luka)

«Щоб Україна швидше перемогла нам усім треба допомагати нашим захисникам. Мої батьки вже давно допомагають волонтерам, які купують машини і продукти для ЗСУ. От і я вирішив допомогти. А тато підказав, як краще це зробити. Я вірю, що мені вдасться зібрати 90 тисяч, і вірю в перемогу України!», – розповів LMN ініціатор збірки.

Третину суми вже зібрано. Усі кошти надходять на спеціальні рахунки волонтерки Світлани Щадило, з якою сім’я працює не перший місяць.

За задумом Луки, кожен, хто хоче долучитися до збірки і стати учасником розіграшу марок, перераховує волонтерам щонайменше 300 грн. Кожен донат має свій номер, серед яких й проведуть розіграш. Для найщедрішого донора підготували окремий комплект марок.

Кошти збирають на волонтерські рахунки Світлани Щадило:

  • Приват 4149499384963664
  • Моно 5375414123820192

 

Відео