9-річний волонтер зі Львова оголосив новий збір і розіграш цінних подарунків: як приєднатися | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
9-річний волонтер зі Львова оголосив новий збір і розіграш цінних подарунків: як приєднатися
08 Березня, 13:55
logo-black

9-річний волонтер зі Львова оголосив новий збір і розіграш цінних подарунків: як приєднатися

Лука Аронов, 9-річний волонтер зі Львова, вкотре взявся допомогти своїм друзям-волонтерам зібрати кошти на автівку для наших захисників. За донат у 300 гривень кожен учасник збірки отримує шанс виграти один з спеціальних призів.

«Зараз ми збираємо кошти на бус для батька нашої знайомої, який захищає Україну на одному з гарячих напрямків. Це вже 13-а машина на яку ми  збираємо з волонтерами. І, як завжди, я вірю, що нам вдасться з вашою допомогою», – розповів LMN Лука.

Цього разу хлопець розіграє серед учасників збірки легендарні журнали TIME з Володимиром Зеленським та Валерієм Залужним, монети, брелоки та футболки з підписами гравців футбольної і баскетбольної збірних України.

 

 

Переглянути цей допис в Instagram

 

Допис, поширений L9_Luka (@l9.luka)

«Ми оголосили терміновий збір коштів на авто VW T4  Syncro 4×4 для 21-го Батальйону “Сармат, а також на закупку і доставку гуманітарних вантажів нашим захисникам. Наша ціль зібрати 350 тисяч гривень», – розповіла LMN волонтерка Світлана Щадило.

Відео