Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
9 трансплантацій за добу провели львівські медики
24 Листопада, 11:40

9 трансплантацій за добу провели львівські медики

Більше, ніж за добу львівські трансплантологи пересадили два серця, печінку та шість нирок.

Як повідомили у Першому медичному об’єднанні Львова, усі операції виконали від посмертних донорів, якими стали двоє чоловіків зі Львівщини та жінка із Буковини. Вони загинули від травм, несумісних з життям, але завдяки рішенню родичів і лікарям продовжили жити в інших людях.

У перший “коридор пошани” медпрацівники вишикувалися опівночі. Печінку пересадили 63-річному чоловіку з Донецька.

«Ще дві нирки в цей час трансплантували в сусідніх операційних. Їх частина нашої команди привезла з Чернівців, куди їздила на вилучення органів. Шанс на повноцінне життя отримали жінки з важкою формою ниркової недостатності. Обидві вони роками були залежні від гемодіалізу – штучного очищення організму від токсинів», – розповіли у лікарні.

7dd89be0-9460-4be6-a87d-c573ea51817a
92aade5a-9c6c-4bae-b5b7-5b03ca524c77

І щойно команди трансплантологів завершили роботу і вийшли з операційних, стало відомо: у лікарні на донорство погодилася ще одна родина. Їхній 31-річний син трагічно загинув, а вони захотіли, щоб його серце продовжило битися.

«На світанку медпрацівники “коридором шани” провели його в операційну. Нирки пересадили в сусідніх операційних, серце – в Лікарні Святого Пантелеймона. Його отримав 45-річний львів’янин, який без цієї операції не мав би шансу жити», – додали медики.

9 трансплантованих органів за такий короткий час – це результат дуже злагодженої і командної роботи. Аби врятувати життя пацієнтам, об’єдналися майже сотня людей.

Схожі новини