Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
90-літнього переселенця з Краматорська привітали з уродинами у львівській лікарні
15 Вересня, 11:29

90-літнього переселенця з Краматорська привітали з уродинами у львівській лікарні

Дідусеві, якого евакуювали до Львова з Краматорська, виповнилось 90 років. З нагоди ювілею, соціальні фахівці, які ним опікуються, влаштували уродиннику справжнє свято – з привітаннями, подарунками та частуванням. Цією історією поділилась Львівська міська рада.

Олександра Дзюбу евакуювали до Львова з лікарні Краматорська. Оскільки він потребував медичної допомоги, його доправили в одну із львівських лікарень. Саме там дідусем почали опікуватись соціальні фахівці Львівського міського центру соціальних служб.

Згодом його тимчасово поселили у модульному містечку, який облаштували у місті для внутрішньо переміщених українців. Однак нещодавно, зважаючи на поважний вік, проблеми зі здоров’ям та потребу у постійному догляді, пана Олександра переселили у «Лікарню «Госпіс».

«Дідусь перебуває у Львові зовсім сам. Його дружина та інші родичі залишились у Краматорську. Але попри це, він дуже позитивний, не втрачає оптимізму, посміхається і ще усіх довкола підбадьорює. Тому ми вирішили відвідати Олександра Степановича та зробити йому маленьку приємність на День народження», – розповіли у центрі соціальних служб.

didus_2

Соціальні фахівці створили справжню святкову атмосферу для пана Олександра, завітавши до нього з подарунками – пледом, теплим костюмом, святковим тортом зі свічками, яскравими повітряними кульками. А ще дідусю заспівали «Многая літа» та побажали здійснення його мрії. Олександр Степанович зізнався, що хоче лише одного – швидкого повернення додому та зустрічі зі своєю дружиною.

Схожі новини