Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
93-річна бабуся з Кам’янки-Бузької веде сторінку в Instagram
03 Квітня, 09:58
logo-black

93-річна бабуся з Кам’янки-Бузької веде сторінку в Instagram

Тетяна Пасічник

93-річна Надія Шаригіна з міста Кам’янка-Бузька нещодавно потрапила до Книги Рекордів України. Незважаючи на свій вік, жінка сідає на шпагат та активно займається спортом.

Онуки Надії – Галина та Данило Бойки – два тижні тому зареєстрували бабцю у соцмережі “Instagram”. Тепер у віртуальному світі вона – @babcia_nadia.

“Якось ми домовились разом піти в перукарню: я, моя мама і бабця,- розповідає онучка Галина. – Погуляли, підстриглися та пішли в кафе. Там ми зробили класне фото, і я сказала: “Шкода, що нема де це фото виставити і показати. Таке класне вийшло!”. І тоді з’явилась ідея створити бабці інстаграм-сторінку. Рідні підтримали. Я поговорила з бабцею, пояснила, що це таке і для чого. Вона сказала: “Та робіть!”.

babtsya
babtsya2

Галина переконує – не хочуть слави. Кажуть, основна мета – спонукати молодь до активного способу життя та праці.

“Бабця буде ділитись своїми відео, де займається спортом, веселими історіями з життя та іншим, – каже. – Мені здається, це дуже потрібно для сучасної молоді. Вони повинні розуміти, що і в такому віці можна досягнути поставлених цілей”.

babtsya1
babtsya3

Сторінку Надії Шаригіної веде онучка. Спостерігає за бабцею, фотографує та пише найсмішніші випадки. Вже є 9 дописів. На одному – пані Надія зі спортивним рюкзаком та у дощовику кудись прямує.

“Ой, та такі речі для нас вже звичні, – сміється Галина. – У той день бабця була у нас в гостях. Ми живемо в центрі міста, а бабця на окраїні. Почався дощ, а треба було вже йти додому. Ми пропонували, що підвеземо, але вона відмовилась. Одягнула дощовик, на плечі – рюкзак, у руки – трекінгові палиці і пішла. Бабця спочатку соромилась з тими палицями ходити, але ми переконали, що так у всіх європейських країнах пенсіонери-туристи ходять. Погодилась”.

Займається спортом пані Надія щодня. Також читає книги, гуляє та доглядає за квітами. Їх вона садить біля хати щороку.

Основне фото: ТСН.

Схожі новини