93-річна львів’янка подолала онкологію | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
93-річна львів’янка подолала онкологію
04 Червня, 17:31

93-річна львів’янка подолала онкологію

Львівські медики успішно видадали злоякісну пухлину літній пацієнтці. Про це розповіла завідувачка гінекологічного відділення лікарні львівської лікарні «Укрзалізниці» Людмила Ткачук.

«Коли відкрилися двері кабінету і на порозі стояла жінка з паличкою, яку використовувала не як опору, скоріше як аксесуар, я на око визначила вік пацієнтки 70-75 років. Коли глянула на обстеження та побачила 1928 рік народження, то оніміла. Світлий розум, чудова пам’ять, впевнена хода, жодних скарг та ниття, оптимістично налаштована жінка мала тільки одне бажання: взнати, що з нею і подолати хворобу. Коли прийшло гістологічне підтвердження, що у жінки злоякісна пухлина матки, довго підбирала слова, щоб не вбити звісткою літню пацієнтку. На мій подив, поважна пані вимовила єдину фразу: я хочу жити далі. Робіть операцію», – написала вона на сторінці у Facebook.

Вона розповіла, що протипоказів до операції у жінки медики не знайшли, а оперативне втручання пройшло успішно. Львів’янка вже на наступний день почувалась добре, виконувала всі настанови, а вже через чотири доби просилась додому.

«Прощалися зі сльозами на очах. Пообіцяла нам торт на 100 років! Я вірю, що скуштуємо. Запитую: який секрет вашої молодості? Відповідь: «Я просто люблю життя. Чудеса були і будуть! Ніколи не втрачайте надію! Любіть життя, воно прекрасне», – зазначила Людмила Ткачук.

Відео