Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
“Ми не виїжджаємо на виклик, коли немає загрози життю”, – рятувальник
17 Грудня, 19:21

“Ми не виїжджаємо на виклик, коли немає загрози життю”, – рятувальник

Тетяна Пасічник

Минулого тижня львів’янку Галину 2-річний син зачинив на балконі. Жінка вийшла розвісити одяг, а в той час дитина повернула ручку дверей і зачинила їх. Крики Галини почули сусіди і подзвонили на “101”.

“Оператор продиктував мобільний номер телефону і сказав дзвонити туди, – розповідає LMN Галина. – Підняв слухавку якийсь чоловік, сказав що вже виїжджає і що його послуга коштуватиме 300 грн. Та за дві хвилини дитина дивом сама відчинила двері. Сусідка одразу ж подзвонила  до того чоловіка, щоб не їхав”.

Проте той сказав, що все одно треба заплатити гроші ,мовляв, він вже виїхав. І надіслав реквізити своєї приватної картки ПриватБанку.

“Не розумію чому за послуги рятувальників з МНС маємо платити якійсь приватній особі? Чому самі рятувальники не змогли допомогти? Як кішку з дерева зняти — то вони тут як тут. В цій ситуації могла статися біда, невідомо , що дитина могла зробити сама вдома”, – обурюється Галина.

Речник головного управління ДСНС України у Львівській області Віталій Туровцев, пояснив LMN чому саме такими були дії МНС.

“Ми не виїжджаємо на виклики, де немає загрози для життя людини. У іншому випадку просто пропонуємо людям альтернативу — номер телефону спеціаліста, який може відчинити двері, але за оплату”, – каже Віталій.

Він додав, що  виїжджають  на виклик, коли людина, переважно похилого віку, сама у квартирі і вже певний час не відповідає на дзвінки.  При цьому двері виламують лише у присутності родича. У цьому випадку мама візуально бачила, що  робить дитина. Син був під наглядом.

Схожі новини