Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
На «Новій пошті» безкоштовно зберігатимуть посилки до закінчення карантину
18 Березня, 15:32

На «Новій пошті» безкоштовно зберігатимуть посилки до закінчення карантину

На «Новій пошті» повідомили, що їх клієнтам не доведеться доплачувати за додаткове зберігання посилок до 3 квітня. Посилки зберігатимуть безкоштовно до кінця карантину.

«Ми розуміємо, що в ситуації, яка склалася, ви можете не встигнути забрати посилки вчасно. Тому, ми потурбуємось про ваші відправлення – до 3 квітня зберігання безкоштовне. Приходьте за своїми посилочками у зручний для вас день, – кажуть на «Новій пошті». – Ми продовжуємо надавати послуги у повному обсязі. Відділення, термінали, кур’єри, поштомати, міжнародна доставка – все працює у звичайному режимі».

90062929_604491810280550_7678417951967412224_n

Раніше «Нова Пошта» зберігала вантаж на складі безкоштовно 5 днів. Якщо клієнт його не забирав, то включався лічильник, який нараховував за зберігання.

Під час карантину «Нова пошта» продовжує працювати і надавати послуги клієнтам у повному обсязі.

«Ми розуміємо, що «Нова пошта» – соціально важливий бізнес з розвиненою інфраструктурою. Ми є опорою для наших людей у своєчасній доставці. Наша компанія буде й надалі підтримувати українців і доставляти все необхідне, зокрема продукти харчування, медичне обладнання, захисні матеріали, дезінфікуючі і антисептичні засоби», – додають на «Новій пошті».

Фото: Нова пошта

Схожі новини