Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
«А я вірю!»: у Львові та у Кам’янка-Бузькій збиратимуть кошти для травмованого актора Олеся Федорченка
01 Червня, 15:16
logo-black

«А я вірю!»: у Львові та у Кам’янка-Бузькій збиратимуть кошти для травмованого актора Олеся Федорченка

Юлія Швидко

Третьокурсники факультету культури і мистецтв Львівського національного університету ім. Івана Франка організували доброчинний театральний марафон «А я вірю!» Кошти збиратимуть для 35-річного актора театру Марії Заньковецької Олеся Федорченка. Майже рік тому в автомобільній аварії він втратив ногу.

15 липня торік на трасі Львів – Мукачево поблизу села Тухолька Сколівського району Федорченко на мотоциклі не впорався з керуванням на плямі розлитого мастила – і зіткнувся зі зустрічним автобусом. Від сильного удару йому відірвало ногу.

«У цьому марафоні візьмуть участь 14 студентів. Це стане для них іспитом зі сценічної мови. Вони вперше гратимуть не в студентській аудиторії, а на справжній акторській сцені. Коли я їй запропонував організувати марафон, вони самі вирішили, що йго присвятять Олесю Федорченкові. Тішуся, що у нас така свідома та доброзичлива молодь», – каже LMN актор театру Заньковецької, організатор доброчинної акції, викладач Юрій Чеков.

Акція триватиме шість днів – 4 – 9 червня. Відбудуться вистави «Ромео та Джульєтта», «Як наші предки реготали», «Сестри Річинські», «І повіє огонь новий…» та «…і сад зацвів».

«Покази пройдуть на камерній сцені театру Заньковецької, у львівському Палаці мистецтв і у Народному домі у Кам’янці-Бузькій. Усюди вхід – вільний. У залах, де відбуватимуться вистави, стоятиме скринька. Усі охочі зможуть допомогти, аби Олесь швидше одужав та повернувся на сцену», – додає Юрій Чеков.

У листопаді у театрі Заньковецької уже проводили доброчинну моно-виставу «Момент кохання». Кошти від продажу квитків пішли на реабілітацію Федорченка.

Фото: з відкритих інтернет-джерел

Схожі новини