Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Абітурієнти з ОРДЛО отримали пільги при вступі: Зеленський підписав закон
10 Липня, 20:02

Абітурієнти з ОРДЛО отримали пільги при вступі: Зеленський підписав закон

Президент Володимир Зеленський підписав закон «Про внесення змін до Закону України «Про вищу освіту» щодо особливостей вступу до закладів вищої освіти осіб з тимчасово окупованих територій АР Крим та міста Севастополя, Донецької та Луганської областей. Про це сьогодні, 10 липня, повідомила пресслужба президента.

«Ми боремося за молодь на тимчасово окупованих територіях, за їхній розум і талант. Тому потрібно максимально заохочувати таких випускників переїжджати на підконтрольну Україні територію, вступати в наші заклади освіти, навчатися в українській системі освіти», – зазначив Володимир Зеленський.

Закон розширює права вступу до закладів вищої освіти абітурієнтів з тимчасово окупованих територій Криму, Донбасу та населених пунктів, що перебувають на лінії зіткнення. Вони зможуть вступити до будь-якого закладу вищої освіти за квотою, розмір якої визначає Міністерство освіти і науки України.

Парламент підтримав цей законопроєкт в цілому 3 липня.

Раніше вступ за квотою передбачався лише для жителів тимчасово окупованого Криму та Севастополя й тільки до обмеженого переліку закладів вищої освіти.

Фото: ілюстративне

 

Схожі новини