«Аби відігріти людські душі та оселити в них надію»: у Львові запрошують на програму «Хор Ангелів!» | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
«Аби відігріти людські душі та оселити в них надію»: у Львові запрошують на програму «Хор Ангелів!»
24 Грудня, 20:14

«Аби відігріти людські душі та оселити в них надію»: у Львові запрошують на програму «Хор Ангелів!»

Нова мистецька програма «Хор Ангелів!» Національної хорової капели «Дударик» відбудеться 27 грудня о 16.00 у Домініканському cоборі та 17 січня 2021 року о 17.00 у Львівському органному залі.

За словами директора та художнього керівника «Дударика» Дмитра Кацала, центральною дійовою особою в ній є хор хлопчиків – 25 співаків капели, кращі з кращих.

«Своїм талантом і чистотою вони спроможні вдихнути життя у надзвичайну, спеціально підібрану і заранжовану музику, щоб піднести слухача до небес. Нині важливо дати людям можливість катарсису, сто і більше відсотків краси і духовного тепла, аби відігріти їх душі і оселити в них надію», – прокоментував Дмитро Кацал.

В програмі – монодії і стихири, авторська духовна музика, переклади для солістів і хору у супроводі оркестру творів Баха, Генделя, Вебера, Арангуеса, Качіні, а також Слєпченко та Кацала. З хором хлопчиків виступатимуть солісти: Олена Романів (сопрано), Назар Хижий (кларнет), Святослав Роздобудько (сопілка), Олег Ярема (гітара).

Учасники та виконавці:

струнний квартет Львівської національної опери: Ігор Муравйов (концертмейстер, скрипка), Оксана Гречух (скрипка), Роман Жарковський (альт), Михайло Сегеденко (віолончель);

чоловічий хор Національної хорової капели «Дударик».

Диригує – Мар’яна Хижа. Художній керівник – Дмитро Кацал.

Відео