Діячеві Івану Васюнику вручили найвищу нагороду церкви (Відео) | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
Діячеві Івану Васюнику вручили найвищу нагороду церкви (Відео)
20 Липня, 16:48

Діячеві Івану Васюнику вручили найвищу нагороду церкви (Відео)

Вчора, 19 липня, у соборі Зарваницької Божої Матері глава Української греко-католицької церкви, Блаженніший Святослав Шевчук вручив найвищу нагороду церкви, орден митрополита Андрея Шептицького громадському та державному діячеві Івану Васюнику. Це відбулося після святкової літургії до 25-річчя Всеукраїнської прощі до Зарваниці, передає Львівський портал.

Високо оцінили Івана Васюника за багаторічну працю у збереженні пам’яті про духовного лідера українців Андрея Шептицького та великомученика Омеляна Ковча. Також за відстоювання історичної правди про Голодомор-геноцид 1932-33 років в Україні, за тверду державницьку позицію та приклад довготривалого безкорисливого служінню церкві та українському народові.

За словами Блаженнішого Святослава, орденом Шептицького щороку відзначають особливих людей.

«Дякую вам за високу і несподівану оцінку моїх скромних зусиль. Дякую рідній церкві за можливість служіння в такий спосіб. Дякую моїм батькам, моїй дружині і донечкам за те, що вони постійно розуміють, підтримують і допомагають мені. Дозвольте, Ваше Блаженство, на цій святій Зарваницький землі сьогодні присвятити цю найвищу відзнаку церкви нашим воїнам-захисникам, які боронять Україну від російського агресора і завдяки яким, ми можемо сьогодні бути тут», – зазначив Іван Васюник.

Фото та відео: з відкритих інтернет-джерел

Відео