Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
“Adidas дарує тисячі пар взуття”: з’явилася нова шахрайська схема
30 Липня, 16:20

“Adidas дарує тисячі пар взуття”: з’явилася нова шахрайська схема

У світі розгортається нова схема шахрайства. У різних країнах люди отримують у месенджерах повідомлення “Adidas дарує тисячі пар взуття” – про те, що компанія Adidas нібито проводить акцію і безкоштовно роздає свою продукцію, пише Obozrevatel.

Для того, щоб отримати подарунок, потрібно перейти за посиланням у повідомленні. Та за вказаним URL шахраї крадуть особисту інформацію та паролі.

Такі ж повідомлення сьогодні від ранку прийшли багатьом українцям. Усі, хто перейшов за посиланням, ризикують втратити доступ до особистих акаунтів у соцмережах.

Також за допомогою таких посилань можуть вкрасти дані банківської картки, і це не має жодного стосунку до бренду Adidas.

Варто пам’ятати, що такі піратські сайти, які зовні повністю копіюють дизайн відомих ресурсів можуть красти також і дані платіжних карток. Зазвичай на таких сайтах потрібно вводити номер картки, термін дії, CVV-код і пароль для того, щоб оплатити якусь річ. А насправді усю інформацію копіює спеціальна програма, яка допомагає шахраям викрадати гроші.

Схожі новини