Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Адміністрацію Президента очолив львів’янин Андрій Богдан
21 Травня, 20:42

Адміністрацію Президента очолив львів’янин Андрій Богдан

Володимир Зеленський призначив Главою Адміністрації Президента уродженця Львова Андрія Богдана. Про це йдеться на офіційному сайті Президента України.

«Відповідно до частини третьої статті 106 Конституції України, ураховуючи пункт 2 частини третьої статті 3 Закону України «Про державну службу» постановляю: Призначити БОГДАНА Андрія Йосиповича Главою Адміністрації Президента України», – написано в указі Володимира Зеленського.

Андрій Богдан народився 3 грудня 1976 року у Львові. Закінчив Львівський державний університет ім. Івана Франка, отримав кваліфікацію економіста, спеціаліста з фінансів та юриста. Має науковий ступінь кандидата юридичних наук. З 2007 по 2010 роки був заступником Міністра юстиції України. Після цього призначений заступником Міністра Кабінету Міністрів України. На цій посаді пробув до 2014 року.  Він є адвокатом олігарха Ігоря Коломойського.

Як пише Еспресо, Богдан таємно відвідував Конституційний суд, де нібито розмовляв з головою суду про скасування закону про люстрацію. За законом “Про очищення влади”, Богдан,який двічі працював в уряді за часів Януковича, не може обіймати посад на державній службі до 2024 року.

Фото: з відкритих інтернет-джерел

Схожі новини