Адвоката Остапа Стахіва оштрафували за п’яне водіння поблизу Ходорова | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
Адвоката Остапа Стахіва оштрафували за п’яне водіння поблизу Ходорова
14 Лютого, 17:16

Адвоката Остапа Стахіва оштрафували за п’яне водіння поблизу Ходорова

Адвоката Михайла Магарського оштрафували на 17 тисяч гривень та позбавили водійських прав. Таке рішення прийняв Жидачівський районний суд Львівщини. Нещодавно Магарський представляв інтереси відомого антивакцинатора Остапа Стахіва, якого звинуватили у спробі повалення конституційного ладу, пише Zaxid.net.

Як вказано у постанові суду, 21 жовтня 2021 року Михайла Магарського зупинила поліція за кермом авто Chery Amulet у селі Загірочко, що біля Ходорова. У нього виявили ознаки алкогольного сп’яніння: різкий запах алкоголю з рота, порушення мови, порушення координації рухів. Від проходження перевірки на алкотестері чи у медзакладі водій відмовився.

У постанові суду вказано, що водій Chery Amulet працює адвокатом у регіональному центрі безоплатної правової допомоги. На розгляд справи про нетверезе водіння Михайло Магарський не прийшов, він також не подав клопотання про відкладення засідання чи будь-яких інших клопотань.

Варто зазначити, що Михайло Магарський є адвокатом відомого антивакцинатора Остапа Стахіва, якого нещодавно звинуватили у спробі повалення конституційного ладу в Україні.

Відео